تبلیغات
پوئن 25 (تیم قهرمان من پیکان سابق)

پوئن 25 (تیم قهرمان من پیکان سابق)
1 2 3 پیکان پیکان پیکان /4 5 6 همیشه قهرمان 

قطر پاسور تیم پیکان در پایان نیم فصل رقابت های لیگ برتر گفت: حاشیه امنیت برای هیچ تیمی وجود ندارد و هیچ کس نمی توانند بگوید که کدام تیم قهرمان می شود.

مهدی بازارگرد در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در نیم فصل اول لیگ پویا و جذابی داشتیم. هیچ تیمی حاشیه امنیت نداشت. همه تیم ها خوب بازی می کردند. حتی تیم های صدر جدول هم در مقابل تیم های قعرنشین نمی توانستند خود را از پیش برنده بدانند. بیشتر تیم ها هم مصدوم داشتند و این موضوع کار آن ها را سخت تر می کرد. همه تیم ها تن به باخت دادند. همه تیم ها می توانستند حریفان خود را شکست دهند. حاشیه امنیت برای هیچ تیمی وجود ندارد. همین الان نمی توانند بگویند که کدام تیم قهرمان می شود. این نشان می دهد که سطح لیگ برتر والیبال خیلی بالاست.

وی درباره حضور هشت تیم در مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال افزود: سال قبل تیم پیکان همواره صدرنشین مسابقات بود. حتی مرحله مقدماتی را هم با صدرنشینی به پایان رساند. اما در پلی آف به تیم چهارم خورد. در مقابل کاله هم بازی را باخت و سوم شد. تیم اول جدول با یک باخت سوم شد. تیم ها حالا همین فکر را می کنند. به نظرم همه توان خود را معطوف به مرحله پلی آف کردند. هر چه هست در پلی اف مشخص می شود. احتمال دارد تیم اول برابر تیم چهارم نتیجه بگیرد. امیدوارم بازی های خوبی در مرحله پلی آف انجام شود.

قطر پاسور تیم والیبال پیکان یادآور شد: سرمربی تیم از نتایجی که در نیم فصل اول گرفتیم راضی بود. با این همه مصدومیت و بد بازی کردن و وضعیتی که داشتیم در رده چهارم جدول جای گرفتیم. هر چه بازی ها جلو رفت تیم ما هم بهتر بازی کرد. امیدوارم شرایط رو به بهبودی برود و بازی های بهتری را شاهد باشیم.

بازارگرد با اشاره به کاهش حاشیه های لیگ برتر والیبال در نیم فصل نخست نسبت به سال قبل به ایسنا گفت: جو ورزشگاه ها بهتر از قبل شده است (جداً؟!!!). قاطعیت داوران هم بیشتر شده است. داوران با کارت زرد خاطیان را جریمه می کنند. همین موضوع اجازه اعتراض را به کسی نمی دهد. حاشیه ها هم ایجاد نمی شود. البته فکر می کنم در مرحله پلی آف که استرس بیشتر است از کوره در رفتن ها و حواشی هم بیشتر می شود. باید فضای پلی آف با جدیت بیشتری مدیریت شود.

ملی پوش سابق والیبال ایران در پاسخ به پرسشی درباره تعامل لیگ برتر و تیم ملی خاطرنشان کرد: ولاسکو نزدیک به 50 بازیکن تیم ملی را به اردوهای مختلف تیم های ملی الف و ب و امید و ... دعوت کرده است. اینکه بازیکنان مختلف شش ماه در اردوهای مختلف و مسابقات باشند و همواره در آمادگی به سر ببرند به پیشرفت آن ها کمک می کند. همین موضوع موجب می شود که لیگ خوب و پویایی داشته باشیم. همه تیم های لیگ برتری چند بازیکن ملی پوش دارند و خوب بازی می کنند. از سوی دیگر همین که همه تیم ها هم سطح هستند موجب می شود که به تیم ملی کمک شود. قبلا یکی، دو تیم قدرتمند بودند و سایر تیم ها برای دست گرمی بازی می کردند. الان تمام تیم ها خوب هستند و هیچ تیمی حاشیه امنیت ندارد. همه بازیکنان می دانند که باید تلاش کنند تا به تیم ملی بروند. همین موضوع موجب می شود که به تیم ملی والیبال کمک شود.


ادامه مطلب هم مصاحبه با مصطفی کارخانه س. پارتی بازی کردم اول بازیکن تیم خودمون رو گذاشتمشانس زیادی برای قهرمانی داریم

سرمربی تیم والیبال باریج اسانس کاشان معتقد است که تیمش در نیم فصل اول از لحاظ روانی در شرایط خوبی به سر می‌برده و همین عامل همراه با عملکرد خوب در زدن سرویس و دفاع روی تور باعث شده تیمش در نیم فصل در صدر قرار گیرد.

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) -منطقه اصفهان گفت‌و‌گوی کوتاهی را با این مربی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

*این فصل توانستید نتایج خوبی را در نیم فصل کسب کرده و در نهایت قهرمان نیم فصل شوید؛ ارزیابی شما از عملکرد تیمتان چیست؟

قطعاً لطف خدا شامل حالمان شده؛ کادرفنی، تک تک بازیکنان مثل یک خانواده منسجم جلو رفتند و با صمیمیتی که بر تیم حاکم بود خوشحالم که توانستیم نتیجه خوبی را در نیم فصل کسب کنیم؛ بچه‌های ملی پوش‌مان به دلیل حضور در تیم ملی در برخی بازی‌ها خسته بودند و 2 باختی هم که در نیم فصل متحمل شدیم دلیل‌اش خستگی بیش از حد بازیکنان ملی پوش‌مان بود؛ وقتی از تیم ملی فارغ شدند تمام فکر و ذکرشان به باشگاهشان بود و با شخصیتی که پیدا کردیم بردهای 3 امتیازی خوبی را کسب کرده و اینکه در 9 بازی 3 امتیاز گرفتیم شرایط خوبی را برایمان رقم زد.

*در نیم فصل دوم فکر می‌کنید می‌توانید به همین منوال پیش روید؟

دور برگشت قطعاً کار سخت‌تری خواهیم داشت و باید در این یک هفته زمانی که داریم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم، چرا که قطعاً تیم‌هایی که امتیاز از دست داده‌اند دور برگشت فقط برای جبران خواهند آمد؛ ما حتی در دور رفت نیز می‌دیدیم که تیم‌ها چطور در برابر ما ظاهر می‌شوند و با چه قدرت و انگیزه‌ای سعی دارند امتیاز بگیرند و این هنر من مربی است که انگیزه بازیکنانم را بالا ببرم و نگذارم تیم امتیازی را از دست بدهد.

*نقطه قوت تیم‌تان را در چه می‌بینید؟

من می‌توانم به دو مورد اشاره کنم؛ اول اینکه از لحاظ روانی تیم ما ابهتی پیدا کرده بود و همین گونه هم به جلو می‌رود و نکته دوم از بُعد روحی روانی صمیمیت و رفاقت بچه‌ها بود که باعث شد تیم ما انسجامی مثال زدنی را داشته باشد و نکته مهم دیگر اینکه هرگاه باختیم توپ را در زمین کسی ننداختیم بلکه اعتقاد داشتیم که اگر تیم می‌بازد همه باخته‌اند و کسی را مقصر جلوه ندادیم؛ اینکه ما در زدن سرویس و دفاع روی تور هم بسیار عالی بودیم باعث شد در دور رفت بهترین باشیم.

*تا چه حد امید به قهرمانی دارید؟

به هرحال شانس زیادی داریم. باید یک سری نقاط ضعف مان را برطرف کنیم تا در دور برگشت از لحاظ فنی دیگر هیچ عیب و نقصی نداشته باشیم.

*چه تیم‌هایی را مدعیان قهرمانی می‌دانید؟

در خصوص این مسائل زود است که صحبت کنیم چون با یک برد و باخت جای تیم‌ها عوض خواهد شد؛ تیم‌های متین، میزان خراسان خیلی خوب کار کردند و تیم پیکان نیز تیمی ارزشمند است و حتی تیم‌هایی مثل تبریز، ارومیه و نوین کشاورز نیز بازی‌های خوبی را انجام داده‌اند.

*ارزیابی‌تان از لیگ امسال چیست؟ حساسیت مسابقات زیاد بالا نیست، قبول دارید؟

درست است؛ اول اینکه حساسیت دور برگشت همیشه بالاتر از دور رفت است، اما نسبت به پارسال که 4 تیم به مرحله پلی آف می‌رفتند و حساسیت‌ها بالا بود چون امسال 8 تیم مجوز ورود به پلی آف را دارند حساسیت‌ها کمتر شده، اما از لحاظ کیفی سطح مسابقات بالا رفته است، چرا که والیبال ما با گذشت زمان رشدش دوچندان می‌شود و الان دیگر تفکر مربیان حرفه‌ای شده است. باشگاه‌ها نیز حرفه‌ای عمل می‌کنند. ما دیگر شاهد بازی "علی اصغری" در والیبال نیستیم و تمام تیم‌ها با تاکتیک وارد زمین می‌شوند.


کاله با پاسور جدیدش قرارداد رو بست گویا

[ شنبه 14 دی 1392 ] [ 05:24 ب.ظ ] [ مهشید ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Mihan Skin :.

درباره وبلاگ

سلام مهسا هستم از بندر انزلی
این وبلاگ واسه حمایت تیم محبوبم پیکان ساختم........
تو فوتبال طرفدار ملوان بندر انزلی و بارسلونام
از بازیکنای والیبالم از محمد محمد کاظم
خوشم میاد...
خوشحالم که به وبم سر میزنید....
حالا پیکانیاش کف مرتب......

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇

MY しѺ√乇 = V0LLEYBALL
نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
آپلود سنتر عکس رایگان