تبلیغات
پوئن 25 (تیم قهرمان من پیکان سابق)

پوئن 25 (تیم قهرمان من پیکان سابق)
1 2 3 پیکان پیکان پیکان /4 5 6 همیشه قهرمان 
ایران 3 - 0 قزاقستان
(21-25 ، 17-25 ، 22-25)

بازی جالبی نبود، چون قزاقستان خوب بازی نمی کرد و اختلاف کم امتیازا به خاطر بد بازی کردن تیم خودمون بود غفور امتیاز آورترین بازیکن شد با کسب 19 امتیاز، چندتا سرویس خیلی خوب هم زد که 2تاش پوئن مستقیم شد از دیگر اتفاقات بازی :| این بوده که ظریف و حمزه تو ست اول خوردن به هم، دنده ی ظریف آسیب دیده ولی درد رو تحمل کرده تا آخر مونده تو زمین؛ بعد از بازی رفته بیمارستان، میگن که مشکل خاصی نیست و می تونه مسابقات رو ادامه بده...

عکسای بازی : 1     2

مصاحبه ها (کمن این دفعه )

ولاسکو: نباید هیچ حریفی را دست کم بگیریم/ کف‌پوش بهتر شده بود

غفور: برای قهرمانی به شانس نیاز نداریم/حضور هواداران به ما انگیزه می دهد

موسوی: امیدوارم کفپوش سالن عوض شود تا بازیکنان مصدوم نشوند


امـــروز
« ایران - کویت »
ساعت 13:30لیگ برتر قرعه کشی شد...

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در ابتدای مراسم قرعه کشی محمد رضا داورزنی ضمن خوش آمد گویی به تمامی اعضای شرکت کننده در جلسه به صورت اجمالی در خصوص قوانین و مقررات مسابقات امسال مطالبی را عنوان کرد.

 پس از صحبت های وی منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال به طور کامل در مورد مصوبات آئین نامه سازمان لیگ مطالبی را عنوان کرد.

وی در ابتدا نوع ثبت نام و درج مشخصات کامل بازیکنان در فرم ارائه شده از سوی سازمان لیگ توضیحاتی را بیان کرد.

**جریمه بیش از پنج درصد باید مشروط باشد

 پور حسن از نمایندگان باشگاه های حاضر در این جلسه خواست تا آئین نامه های داخلی  خود را به سازمان لیگ ارائه دهند و گفت: اگر باشگاهی برای خود به طور اختصاصی آئین نامه دارد به ما ارائه دهد تا پس از بررسی کارشناسانه برخی موارد آن از جمله جرایم بالای پنج درصد را به تصویب برسانیم در غیر این صورت ما جرایم پیش از پنج درصد را به هیچ عنوان قبول نداریم ارسال  آئین نامه های انضباطی  ما را در این کار کمک می کند.

 وی تصریح کرد: سال گذشته باشگاه پیکان آئین نامه انضباطی داخلی خود را برای ما ارسال کرد که پس از بررسی موارد آن به درد اجرای سراسری از سوی سازمان لیگ نمی خورد اما آئین نامه باشگاه شهرداری ارومیه مورد تایید قرار گرفت پس تا زمانی که آئین نامه انضباطی داخلی ندارید مجاز به جریمه بازیکنان بیش از پنج درصد نیستند.

** آئین نامه لیگ را بخوانید!

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در این جلسه از حضار خواهش کرد که آئین نامه ارائه شده را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهند و اظهار داشت: چون مسئولان باشگاه ها نسبت به خواندن آئین نامه اقدام نمی کنند اطلاعات خاصی از مسائل مختلف ندارند مربیان و بازیکنان هم به وظایف خود آشنا نیستند، پس اگر آئین نامه را به طور کامل بخوانید در طول رقابت ها به مشکل بر نمی خوریم.


** ساعت مسابقات فیکس است

 وی گفت: طبق هماهنگی های انجام شده بازیها رأس ساعت 17:00 سوت می خورد. در برخی شهرها این ساعت 30 الی 45 دقیقه تغییر می کند و این مسأله به خاطر ساعت اذان مغرب به افق شهرهای مربوطه است.

** سالن تمرین را در ساعت مشخص ارائه دهید

پور حسن خطاب به نماینده های باشگاه ها گفت: اگر برای ارائه سالن به تیم های میهمان و یا برای تمرین تیم مشکل دارید از همین حالا به ما اعلام کنید چون در طول مسابقات هیچ عذری پذیرفته نیست. همچنین تمامی تیم ها باید از هر رنگ لباس چهار دست داشته باشند،‌ چون شاهد بودیم در سنوات گذشته بازیکنان به خاطر بروز مشکلات لباس بازی نداشتند.

** از ورود افراد به منطقه صلح خود داری شود

 رئیس سازمان  لیگ فدراسیون والیبال یاد آور شد: یکی از نکات مهم و قابل توجه رعایت نظم و انضباط در سالن و محدوده زمین مسابقه است. می توان با نصب تابلوی تبلیغات از ورود افراد به کف سالن ( منطقه صلح) جلوگیری کرد.

وی تصریح کرد: در برخی موارد شاهدیم افرادی غیر مسئول پشت تابلوهای تبلیغات می نشینند. در بازی های امسال امیدوارم این  اتفاق تکرار نشود.

** 80 درصد توهین ها از نیمکت نشأت می گیرد

منوچهر پور حسن گفت: من از جنس شما و همکارتان هستم، می دانم اگر تماشاگران در طول بازی به تیم های حریف توهین می کنند از نیمکت تیم ها نشات می گیرد، اگر 100 درصد حرف من را قبول ندارند ولی به جرأت می گویم که 80 درصد عامل توهین کردن تماشاچیان نیمکت ها هستند. مربیان می توانند برای جلوگیری از بروز مسائل حاشیه ای از طریق بلند گوهای حاضر در سالن  تماشاچیان را به آرامش دعوت کنند. به طور کلی نباید تیم میزبان در مقابل حرکات غیر ورزشی تماشاچیان بی تفاوت باشد. ما مسابقات را به خاطر مردم برگزار می کنیم اما باید حضور آنها  کنترل شده باشد، پس در اولین گام باید مواظب ورود تماشاچیان از ظرفیت سالن باشید.

** امسال لیگ با 11 تیم برگزار می شود

 رئیس سازمان  لیگ فدراسیون والیبال اظهار داشت: با توجه به آن که مسئولان باشگاه پیشگامان کویر یزد خیلی با تأخیر انصرافشان از حضور در لیگ برتر را به ما اعلام کردند، برای جایگزین کردن فرصت کافی در اختیار نبود به همین دلیل با 11 تیم قرعه کشی را امروز انجام می دهیم، اگر در طول این مدت اتفاقی افتاد جایگزین خواهیم کرد، ولی در شرایط کنونی که 11 تیم حضور دارند در هر هفته از مسابقات یک استراحت خواهد داشت.

 وی گفت: ما برای مسابقات لیگ برتر امسال دو برنامه تهیه کرده ایم برنامه نخست، در صورتی که تیم ایران به مسابقات قهرمانی جهان صعود نکرد لیگ برتر بدون توقف ادامه پیدا می کند و نیم فصل مسابقات از 21  آذرماه تا سوم دی ماه ادامه می یابد.

** کارت بازیکنان با قرار داد سوری را صادر نمی کنیم

 منوچهر پور حسن تأکید کرد: در این جلسه اعلام می کنم که ما کارت برخی از بازیکنان تیم باریج اسانس کاشان و برخی والیبالیستهای  تیم کاله آمل صادر نخواهیم کرد، چون متوجه شده ایم که قرار داد ارائه شده آنها به سازمان  لیگ سوری و بی اساس است. به طور مثال بازیکنی فصل قبل قرار دادی با مبلغ 200 میلیون تومان بسته بود امسال با پنج میلیون تومان قرار داد منعقد کرده است. این نوع همکاری غیر واقعی و سوری است.

وی گفت: ما برای کسانی که از طرف کمیته انضباطی محروم و جریمه شده اند و نسبت به پرداخت جرایم خود اقدام نکرده اند هم کارت صادر نمی کنیم.

** عقد  قرار داد با زیر 28 ساله ها راحت است

 وی گفت: مدت قرار داد بازیکنان رده سنی زیر 28 سال 2 ساله است. اگر باشگاهها بخواهند در سال سوم  با این بازیکن باز هم  همکاری کنند همان عقد قرارداد داخلی کفایت می کند.

پور حسن گفت: بازیکنانی که با بیش از یک باشگاه  قرار داد همکاری ببندند از فصل آینده به طور خودکار محروم خواهند شد و دیگر نیازی به تشکیل کمیته انضباطی نیست

*** داور زنی:  بازیکنان  سرباز در اختیار فدراسیون هستند

 محمد رضا داور زنی در خلال صحبت های پور حسن، در خصوص بازیکنان سرباز و مشمول اطلاعاتی  را به طور دقیق در اختیار شرکت کنندگان قرار داد.

وی گفت: به طور کلی بازیکنان سرباز در اختیار فدراسیون هستند و فدراسیون برای آنها تعیین تکلیف می کند باید برای جذب این بازیکنان باشگاه ها با فدراسیون رایزنی کنند.

 وی تصریح کرد: ما در طول  لیگ با چند دسته بازیکن سرباز مواجه می شویم دسته نخست بازیکنان سرباز قهرمان که یا در اختیار تیم های ملی هستند یا باشگاه ها.

برخی سرباز قهرمان نیستند و چون به یگان های مربوط معرفی  شده اند باید در پست های خود شرکت کنند و حضور و غیاب شوند. این دسته از سرباز ها باید با یگان های خود هماهنگ باشد و مسئولان آن یگان در جریان کار سرباز قرار داشته باشند، در غیر این صورت بازیکن دچار مشکل خواهد شد.

وی گفت: برخی سربازها هستند که فقط  والیبالیستند و خارج از تیم های ملی کار می کنند. با توجه به آن که نیروهای مسلح هم در دسته یک تیم داری می کند باید این بازیکنان با آن تیم ها همکاری کنند. به طور کلی اگر خواهان عقد قرار داد با سربازها هستند ابتدا باید با یگان های آنها هماهنگ کنند.

اینم اسامی تیم ها

1.پیکان تهران
2.متین ورامین
3.سایپا البرز
4.شهرداری زاهدان
5.باریج اسانس کاشان
6.آلومینیوم المهد بندرعباس
7.شهرداری تبریز
8.میزان خراسان
9.شهرداری ارومیه
10.بازرگانی جواهری گنبد
11.کاله آمل

مثل فصل قبل، لیگ 2مرحله مقدماتی و پلی آف داره با این تفاوت که پلی آف با 8تیم برگزار میشه. بازیهای پلی آف هم 2از3 هست مثل قبل و اینکه 4تیمی که به مرحله دوم راه پیدا می کنن مسابقات شون تو سالن 12هزار نفری آزادی انجام میشه.[ شنبه 6 مهر 1392 ] [ 09:50 ب.ظ ] [ مهشید ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By Mihan Skin :.

درباره وبلاگ

سلام مهسا هستم از بندر انزلی
این وبلاگ واسه حمایت تیم محبوبم پیکان ساختم........
تو فوتبال طرفدار ملوان بندر انزلی و بارسلونام
از بازیکنای والیبالم از محمد محمد کاظم
خوشم میاد...
خوشحالم که به وبم سر میزنید....
حالا پیکانیاش کف مرتب......

✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿

しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇
しѺ√乇

MY しѺ√乇 = V0LLEYBALL
نویسندگان
لینک دوستان
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
آپلود سنتر عکس رایگان